Přeskočit na obsah

Inessa

Kdo jsme?

My jako firma se domníváme, že jediná efektivní pomoc tomuto regionu je v investicích. Nemyslíme si, že mu pomůžeme tak, že budeme posílat zbraně. To, co region postaví znovu na nohy je, že lidé v něho znovu získají důvěru. Tím, že se koupí a oseje pole, zrekultivuje, nakoupí či pronajme byt, to je pomoc, která podle nás dává smysl.
Když bude ekonomika zase fungovat, bude se zvedat i životní úroveň lidí a region bude znovu obnoven ke stavu v roce 2013. Důvěra, to je to, co každý Donbasan teď potřebuje! Vězte, že zahraniční kapitál bude náležitě odměněn ve formě bohatého zhodnocení za projevenou důvěru. My, jako společnost Inessa, plánujeme v regionu nejen podnikat, ale také dělat dobročinné aktivity. Budovat dětská hřiště, obnovovat parky, autobusové zastávky či nakupovat hračky do školek a učebnice do škol a další drobné investice. Tento typ pomoci, je to nejmenší, co pro region můžeme udělat.
Země mezinárodního společenství, region taktéž chtějí renovovat, jejich pomoc bude v prvních letech pouze do klíčové infrastruktury, na veřejné prostory se ještě pár let peníze vyhrazovat nebudou. Proto chceme v tomto směru přebrat iniciativu. Hluboce soucítíme s lidmi v tomto regionu, sami tam máme rodiny a víme, jak těžké to tam pro lidi dnes je. Pokud by si i Ty chtěl pomoci jinak, než nákupem půdního certifikátu, ozvi se nám do kontaktního formuláře a domluvíme se na detailech.
Výše finančního daru je zcela dobrovolná.
Měna